Agenda
5-10 
Workshop voor scheid
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
MO12-1 H.C. Derby MO12-4 10:15 10:45 thuis-Veld 2  info Nee
Fluiten: Luna Moné (MO18-2) en Jort Sloof (JO16-1)
JO14-1 Hockeyclub Barendrecht JO14-4 10:15 10:45 thuis-Veld 1  info Nee
Fluiten: Dagmar Monnichmann (MO18-1) en Olivier Finkensieper (JO16-1)
MO16-1 HC Capelle MO16-2 12:15 12:45 thuis-Veld 1  info Nee
Fluiten: Sanne van Nooten (DO25-2) en Fé Schepers (DO25-2)
MO18-2 G.H.C. RAPID MO18-3 12:15 12:45 thuis-Veld 2  info Nee
Fluiten: Linde Oostendorp (DO25-1) en Tessa van der Spoel (DO25-1)
MO12-2 HV Victoria MO10-5 40 09:00 10:10 uit - KG Semi  info Nee
MO14-2 G.H.C. RAPID MO14-2 45 09:30 10:45 uit - KG Water  info Nee
Let op: Uittenue mee!   
MO14-1 H.C. Derby MO14-2 45 10:20 11:35 uit - KG Zand  info Nee
MO18-1 Ring Pass Delft MO18-5 60 13:25 14:55 uit - KG Zand  info Nee
JO16-1 Hockey Club Rotterdam JO16-5 50 14:05 15:25 uit - KG Zand  info Nee
MO16-2 H.C. Derby MO16-6 45 14:35 15:50 uit - KG Water  info Nee

1 oktober | JJ

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
MO10-1 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MO12-2 08:30 09:00 thuis-Veld 2  info Nee
JO10-1 OMHC JO10-1 08:30 09:00 thuis-Veld 1  info Nee
JO9-1 G.H.C. RAPID JO9-1 08:30 09:00 thuis-Veld 1  info Nee
JO8-1 Dordrechtse Mixed Hockey Club JO8-1 50 07:40 09:00 uit - KG Zand  info Nee
Let op: Uittenue mee!   
MO9-1 HC De IJssel MO9-1 45 09:00 10:15 uit - KG Zand  info Nee


Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen
D1 HC Schiedam D5 2-2
DO25-1 HV Victoria DO25-12 3-6
DO25-2 HC Nieuwkoop DO25-2 0-3
H1 Leidse Hockey Club Roomburg H6 5-0
JO10-1 Hockeyclub Barendrecht JO10-1 1-8
JO16-1 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO16-4 10-0
JO8-1 HC De IJssel JO8-1 22-6

 Volg SMHC op Instagram



En heb jij de Schoonhovense MHC app?



Download hier de   iOS app 

Download hier de  Android app