Agenda
24-10 
MC2: Strafcornertrai
26-10 
Gymles Schoonhovens
29-10 
Keeperstraining
29-10 
TC Vergadering
1-11 
Keepersclinic
2-11 
Gymles Schoonhovens
2-11 
KNHB Basisopleiding
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Barrooster
donderdag 22 oktober 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
maandag 26 oktober 2020 
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lotte Peltenburg  
dinsdag 27 oktober 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jackie Van Banning  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Matthijs Bos Train  
woensdag 28 oktober 2020 
18:00 - 19:00   
donderdag 29 oktober 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Emma Louter  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Felix van den Bosch  
maandag 2 november 2020 
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Tessa Pijnenborg  
dinsdag 3 november 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Vayen Verkaik  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sven De Gier  
woensdag 4 november 2020 
18:00 - 19:00   
donderdag 5 november 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Katja Patijn  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jens Hollander  
maandag 9 november 2020 
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fenne Scholte  
dinsdag 10 november 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Noa Azarkan  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Kees Muijlwijk  
woensdag 11 november 2020 
18:00 - 19:00   
donderdag 12 november 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Roos Pouw  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Floris Neven  
maandag 16 november 2020 
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lynn Zi Wae van Straten  
dinsdag 17 november 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Famke Harms  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Torben Ophoff  
woensdag 18 november 2020 
18:00 - 19:00   
donderdag 19 november 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Isa Schuijff  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Job Scholts  
maandag 23 november 2020 
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fanny Struijs  
dinsdag 24 november 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Olivia Huiskes  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Daan Sommeling  
woensdag 25 november 2020 
18:00 - 19:00   
donderdag 26 november 2020 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Isa van Wijngaarden  
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Pieter Steenkamer  
maandag 30 november 2020 
18:00 - 19:00   
dinsdag 1 december 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
woensdag 2 december 2020 
18:00 - 19:00   
donderdag 3 december 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
maandag 7 december 2020 
18:00 - 19:00   
dinsdag 8 december 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
woensdag 9 december 2020 
18:00 - 19:00   
donderdag 10 december 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
maandag 14 december 2020 
18:00 - 19:00   
dinsdag 15 december 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
woensdag 16 december 2020 
18:00 - 19:00   
donderdag 17 december 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
maandag 21 december 2020 
18:00 - 19:00   
dinsdag 22 december 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
woensdag 23 december 2020 
18:00 - 19:00   
donderdag 24 december 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
maandag 28 december 2020 
18:00 - 19:00   
dinsdag 29 december 2020 
17:00 - 18:00   
18:00 - 19:00   
Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen
DJ1 Hockeyclub Barendrecht DJ2 2-3
H1 D.H.C. Hudito H6 5-4
VetA Hockey Club Rotterdam H35E 1-3
D1 R.H.V. Leonidas D19 2-1
Download de app in de Apple store of Google Play store