Agenda
26-11 
Keeperstraining
26-11 
evaluatie trainers
26-11 
Online scheidsrechte
28-11 
Oefenwedstrijd MD1 -
29-11 
Inhaaldag competitie
30-11 
TC Vergadering
5-12 
Inhaaldag veldcompet
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Kies een ander team :
Heren 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Bas van Nooten Email
Aanvoerder Hajo Koopstra Email
Coach Hajo Koopstra Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 798 R.H.V. Leonidas H21
40
uit route
14 mrt 930 R.H.V. Leonidas H17
thuis
21 mrt 942 DSHC H5
thuis
28 mrt 1052 Goudse MHC H2
30
uit route
11 apr 1098 R.H.V. Leonidas H15
thuis
18 apr 1170 D.H.C. Hudito H6
55
uit route
25 apr 1254 HC Waddinxveen H2
thuis
16 mei 1359 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H5
50
uit route
30 mei 1410 Dopie H4
thuis
6 jun 1468 HC De IJssel H2
45
uit route
13 jun 1566 Groen-Geel H7
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJssel H2 6 18 6 0 0 53 6 0
2 DSHC H5 6 16 5 1 0 35 7 0
3 Schoonhoven H1 6 13 4 1 1 21 19 0
4 Leonidas H17 6 12 4 0 2 20 22 0
5 Groen-Geel H7 6 11 3 2 1 17 12 0
6 Dopie H4 5 9 3 0 2 13 15 0
7 Waddinxveen H2 5 6 2 0 3 11 15 0
8 Leonidas H15 6 6 1 3 2 14 23 0
9 HUDITO H6 6 3 1 0 5 10 18 0
10 Leonidas H21 6 3 1 0 5 6 23 0
11 Gouda H2 6 3 1 0 5 12 40 0
12 Zoetermeer H5 6 1 0 1 5 8 20 0

Uitslagenmatrix
  Dopie H4DSHC H5Gouda H2-OGroen-Geel H7HUDITO H6Leonidas H15Schoonhoven H1Waddinxveen H2-OIJssel H2-OZoetermeer H5Leonidas H17Leonidas H21
Dopie H4   1-0 4-2 3-5
DSHC H5   6-3 3-3 8-0
Gouda H2-O 1-8   2-13 5-2
Groen-Geel H7 5-0   2-1 2-2
HUDITO H6   2-6 2-1 1-3
Leonidas H15 1-3 2-2   2-2
Schoonhoven H1 6-2 5-4   1-0
Waddinxveen H2-O 1-3   2-3
IJssel H2-O 7-2 12-0 8-0  
Zoetermeer H5 1-2 0-7   2-3
Leonidas H17 0-6 6-2 3-7  
Leonidas H21 0-4 1-6 0-6  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Waddinxveen H2-O Leonidas H17 2-3 Definitief
.. HUDITO H6 Zoetermeer H5 2-1 Definitief
.. Schoonhoven H1 Leonidas H21 1-0 Definitief
.. Leonidas H15 Dopie H4 1-3 Definitief
.. Gouda H2-O IJssel H2-O 2-13 Definitief
.. DSHC H5 Groen-Geel H7 6-3 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Leonidas H17 Schoonhoven H1 3-7 Definitief
.. Zoetermeer H5 Waddinxveen H2-O 1-2 Definitief
.. IJssel H2-O Leonidas H15 12-0 Definitief
.. Groen-Geel H7 Gouda H2-O 5-0 Definitief
.. Leonidas H21 DSHC H5 0-4 Definitief
.. Dopie H4 HUDITO H6 1-0 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Zoetermeer H5 Leonidas H17 2-3 Definitief
.. DSHC H5 Schoonhoven H1 8-0 Definitief
.. Gouda H2-O Leonidas H21 5-2 Definitief
.. Leonidas H15 Groen-Geel H7 2-2 Definitief
.. HUDITO H6 IJssel H2-O 2-6 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Leonidas H21 Leonidas H15 1-6 Definitief
.. Groen-Geel H7 HUDITO H6 2-1 Definitief
.. IJssel H2-O Waddinxveen H2-O 8-0 Definitief
.. Dopie H4 Zoetermeer H5 4-2 Definitief
.. Leonidas H17 DSHC H5 0-6 Definitief
.. Schoonhoven H1 Gouda H2-O 6-2 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Zoetermeer H5 IJssel H2-O 0-7 Definitief
.. Dopie H4 Leonidas H17 3-5 Definitief
.. Gouda H2-O DSHC H5 1-8 Definitief
.. Leonidas H15 Schoonhoven H1 2-2 Definitief
.. HUDITO H6 Leonidas H21 1-3 Definitief
.. Waddinxveen H2-O Groen-Geel H7 1-3 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Leonidas H17 Gouda H2-O 6-2 Definitief
.. IJssel H2-O Dopie H4 7-2 Definitief
.. Groen-Geel H7 Zoetermeer H5 2-2 Definitief
.. Leonidas H21 Waddinxveen H2-O 0-6 Definitief
.. Schoonhoven H1 HUDITO H6 5-4 Definitief
.. DSHC H5 Leonidas H15 3-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 7 MAART 2021
  Dopie H4 Leonidas H15 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H7 DSHC H5 Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel H2-O Gouda H2-O Sportp. Dorrestein
  Leonidas H17 Waddinxveen H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H21 Schoonhoven H1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Zoetermeer H5 HUDITO H6 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 14 MAART 2021
  DSHC H5 Leonidas H21 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Gouda H2-O Groen-Geel H7 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO H6 Dopie H4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H15 IJssel H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven H1 Leonidas H17 Schoonhoven-Oost
  Waddinxveen H2-O Zoetermeer H5 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 21 MAART 2021
  Dopie H4 Waddinxveen H2-O TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H7 Leonidas H15 Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel H2-O HUDITO H6 Sportp. Dorrestein
  Leonidas H17 Zoetermeer H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H21 Gouda H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven H1 DSHC H5 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 28 MAART 2021
  DSHC H5 Leonidas H17 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Gouda H2-O Schoonhoven H1 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO H6 Groen-Geel H7 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H15 Leonidas H21 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Waddinxveen H2-O IJssel H2-O Sportp. 'De Sniep'
  Zoetermeer H5 Dopie H4 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 11 APRIL 2021
  DSHC H5 Gouda H2-O TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H7 Waddinxveen H2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel H2-O Zoetermeer H5 Sportp. Dorrestein
  Leonidas H17 Dopie H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H21 HUDITO H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven H1 Leonidas H15 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Dopie H4 IJssel H2-O TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Gouda H2-O Leonidas H17 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO H6 Schoonhoven H1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H15 DSHC H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Waddinxveen H2-O Leonidas H21 Sportp. 'De Sniep'
  Zoetermeer H5 Groen-Geel H7 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 25 APRIL 2021
  DSHC H5 HUDITO H6 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Gouda H2-O Leonidas H15 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel H7 Dopie H4 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H17 IJssel H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H21 Zoetermeer H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven H1 Waddinxveen H2-O Schoonhoven-Oost
ZONDAG 16 MEI 2021
  Dopie H4 Leonidas H21 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HUDITO H6 Gouda H2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJssel H2-O Groen-Geel H7 Sportp. Dorrestein
  Leonidas H15 Leonidas H17 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Waddinxveen H2-O DSHC H5 Sportp. 'De Sniep'
  Zoetermeer H5 Schoonhoven H1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 30 MEI 2021
  DSHC H5 Zoetermeer H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Gouda H2-O Waddinxveen H2-O Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leonidas H15 HUDITO H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H17 Groen-Geel H7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H21 IJssel H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven H1 Dopie H4 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Dopie H4 DSHC H5 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H7 Leonidas H21 Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel H2-O Schoonhoven H1 Sportp. Dorrestein
  Leonidas H17 HUDITO H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Waddinxveen H2-O Leonidas H15 Sportp. 'De Sniep'
  Zoetermeer H5 Gouda H2-O Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 13 JUNI 2021
  DSHC H5 IJssel H2-O TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Gouda H2-O Dopie H4 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO H6 Waddinxveen H2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H15 Zoetermeer H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H21 Leonidas H17 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven H1 Groen-Geel H7 Schoonhoven-Oost

Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen
Download de app in de Apple store of Google Play store