Agenda
24-10 
MC2: Strafcornertrai
26-10 
Gymles Schoonhovens
29-10 
Keeperstraining
29-10 
TC Vergadering
1-11 
Keepersclinic
2-11 
Gymles Schoonhovens
2-11 
KNHB Basisopleiding
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Trainingsschema
Dit schema loopt van 31-8-2020 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD1 Claire van Raaij
Judith Voorsluijs
V2 - AB
18:00 - 19:00 MD2 Amy Cornax
Silke in t Veld
V2 - CD
19:00 - 20:00 MB1 Rob Voorsluijs V2 - AB
19:00 - 20:00 MB2 Tobias Voorsluijs V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames Recreanten Frederique van Nooten V2 - CD
20:00 - 21:00 MA1 Rob Voorsluijs V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 E-/F-carrousel di. Dagmar Monnichmann
Donna de Wit
Evi Peltenburg
Jonas van den Bosch
Julia van der Ploeg
Lotte Struijs
Merel Pinkse
Philip Smeets
Renée Verdel
Rosemarijn Prince
Wessel Otten
V2
17:00 - 18:00 J6E1 V2 Carrousel training!
17:00 - 18:00 M6E1 V2 Carrousel training!
17:00 - 18:00 M8E1 V2 Carrousel training!
17:00 - 18:00 MF1 V2 Carrousel training!
17:00 - 18:00 MJFB Malou van Harten
Quine Sommeling
V1 - AB
18:00 - 19:00 J8D1 Geert van den Berg
Gilles Smeets
V2 - AB
19:00 - 20:00 JC1 Max Odding V1 - AB
19:00 - 20:00 MC1 Eva Prince TRAIN
Sanne van Nooten
V2 - AB
19:00 - 20:00 MC2 Noa Terlouw V2 - CD
20:00 - 21:00 JA1 Rob Voorsluijs V2 - AB
20:00 - 21:00 MA2 Bo Terlouw V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD1 Mark Scholte V2 - AB
18:00 - 19:00 MD2 Anouk Feijen V2 - CD
19:00 - 20:00 MB1 Rob Voorsluijs V2 - AB
19:00 - 20:00 MB2 Anouk Feijen V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Joep van Poppel V2
20:00 - 21:00 MA1 Rob Voorsluijs V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 E-carrousel do. Floortje Pinkse
Lieze Wolf
Myrthe Van der Wildt
Rosa Van Mazijk
Ruben Wildschut
Vera Swanenburg
Wessel Otten
V2
17:00 - 18:00 J6E1 V2 Carrousel-training!
17:00 - 18:00 M6E1 V2 Carrousel-training!
17:00 - 18:00 M8E1 V2 Carrousel-training!
18:00 - 19:00 J8D1 Geert van den Berg
Gilles Smeets
V2 - AB
19:00 - 20:00 JC1 Max Odding V1 - AB
19:00 - 20:00 MC1 Anne-Claire van der Mark
Claire van Raaij
V2 - AB
19:00 - 20:00 MC2 Noa Terlouw V2 - CD
20:00 - 21:00 JA1 Drees-Peter van den Bosch V2 - AB
20:00 - 21:00 MA2 Bo Terlouw V2 - CD
21:00 - 22:45 Trimmers Marc Groote Woortmann V2
21:00 - 22:45 VetA V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 20:30 DJ1 Ashley Ruiz
Lars Wijgers
V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Bas van Nooten V2
Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen
DJ1 Hockeyclub Barendrecht DJ2 2-3
H1 D.H.C. Hudito H6 5-4
VetA Hockey Club Rotterdam H35E 1-3
D1 R.H.V. Leonidas D19 2-1
Download de app in de Apple store of Google Play store