Agenda
13-2 
Workshop scheidsrech
20-2 
veldonderhoud
22-2 
Workshop scheidsrech
27-2 
veldonderhoud
9-3 
Schoonhovens college
16-3 
Schoonhovens college
23-3 
Schoonhovens college
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Kies een ander team :
D1

Teamfoto


Teamondersteuning

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt R.H.V. Leonidas D12
thuis
19 mrt HC Delfshaven D1
50
uit route
26 mrt HC Schiedam D5
thuis
2 apr R.G.H.C. Tempo '34 D1
50
uit route
16 apr H.C. Derby D3
45
uit route
23 apr OMHC D4
thuis
14 mei R.H.V. Leonidas D21
40
uit route
21 mei Hockeyclub Barendrecht D2-O
thuis
4 jun D.H.C. Hudito D5
55
uit route
11 jun Hockey Club Rotterdam D5
thuis
18 jun HV Victoria D9
40
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo '34 D1 11 30 10 0 1 61 16 0
2 Delfshaven D1 11 24 8 0 3 29 14 0
3 Victoria D9 11 17 5 2 4 19 13 0
4 Leonidas D12 11 17 5 2 4 16 14 0
5 Barendrecht D2-O 11 16 5 1 5 20 21 0
6 Derby D3 11 15 4 3 4 29 24 0
7 Schiedam D5 11 15 4 3 4 23 19 0
8 HUDITO D5 11 15 4 3 4 14 20 0
9 Rotterdam D5 11 15 4 3 4 23 31 0
10 Schoonhoven D1 11 13 4 1 6 21 25 0
11 Ommoord D4 11 7 2 1 8 16 37 0
12 Leonidas D21 11 4 1 1 9 12 49 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. HUDITO D5 Barendrecht D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D5 Derby D3 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Tempo '34 D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 Schoonhoven D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D5 Leonidas D21 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D9 Ommoord D4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Ommoord D4 Leonidas D12 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schoonhoven D1 Delfshaven D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht D2-O Rotterdam D5 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D1 Schiedam D5 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Derby D3 HUDITO D5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D21 Victoria D9 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Victoria D9 Barendrecht D2-O (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D5 HUDITO D5 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D1 Derby D3 (4-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D5 Schoonhoven D1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Ommoord D4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 Leonidas D21 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Leonidas D21 Delfshaven D1 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D3 Rotterdam D5 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht D2-O Leonidas D12 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schoonhoven D1 Tempo '34 D1 (0-8)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D4 Schiedam D5 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D5 Victoria D9 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Schoonhoven D1 Derby D3 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D5 Leonidas D21 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Barendrecht D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 HUDITO D5 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D1 Ommoord D4 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D9 Rotterdam D5 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Ommoord D4 Schoonhoven D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D5 Leonidas D12 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht D2-O Schiedam D5 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D5 Delfshaven D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D3 Victoria D9 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D21 Tempo '34 D1 (2-10)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Ommoord D4 Derby D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schoonhoven D1 Leonidas D21 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 Victoria D9 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D5 HUDITO D5 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Rotterdam D5 (6-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 2 NOVEMBER 2022
.. Tempo '34 D1 Barendrecht D2-O (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Victoria D9 Delfshaven D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht D2-O Schoonhoven D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D21 Ommoord D4 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Derby D3 Leonidas D12 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D5 Schiedam D5 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO D5 Tempo '34 D1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Schoonhoven D1 HUDITO D5 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D4 Barendrecht D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D1 Rotterdam D5 (6-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D21 Derby D3 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Leonidas D12 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D5 Victoria D9 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Rotterdam D5 Schoonhoven D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht D2-O Leonidas D21 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Delfshaven D1 Derby D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D12 Schiedam D5 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D9 Tempo '34 D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Schoonhoven D1 Victoria D9 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D5 Delfshaven D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Derby D3 Barendrecht D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D4 Rotterdam D5 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Tempo '34 D1 Leonidas D12 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D21 HUDITO D5 (0-3)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
.. HUDITO D5 Ommoord D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Barendrecht D2-O HUDITO D5 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Ommoord D4 Victoria D9 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Leonidas D21 Rotterdam D5 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Derby D3 Schiedam D5 0:00 Sportpark Bakestein
  Tempo '34 D1 Delfshaven D1 0:00 Zuidelijk Randpark
  Schoonhoven D1 Leonidas D12 0:00 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 19 MAART 2023
  Victoria D9 Leonidas D21 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leonidas D12 Ommoord D4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Delfshaven D1 Schoonhoven D1 0:00 Lloyd Multiplein
  Schiedam D5 Tempo '34 D1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HUDITO D5 Derby D3 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D5 Barendrecht D2-O 0:00 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 26 MAART 2023
  Leonidas D21 Leonidas D12 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Barendrecht D2-O Victoria D9 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  HUDITO D5 Rotterdam D5 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Derby D3 Tempo '34 D1 0:00 Sportpark Bakestein
  Schoonhoven D1 Schiedam D5 0:00 Schoonhoven-Oost
  Ommoord D4 Delfshaven D1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Schiedam D5 Ommoord D4 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Delfshaven D1 Leonidas D21 0:00 Lloyd Multiplein
  Leonidas D12 Barendrecht D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D9 HUDITO D5 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D5 Derby D3 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Tempo '34 D1 Schoonhoven D1 0:00 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Rotterdam D5 Victoria D9 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  HUDITO D5 Leonidas D12 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Barendrecht D2-O Delfshaven D1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Leonidas D21 Schiedam D5 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord D4 Tempo '34 D1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Derby D3 Schoonhoven D1 0:00 Sportpark Bakestein
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Schiedam D5 Barendrecht D2-O 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Delfshaven D1 HUDITO D5 0:00 Lloyd Multiplein
  Leonidas D12 Rotterdam D5 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D9 Derby D3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Schoonhoven D1 Ommoord D4 0:00 Schoonhoven-Oost
  Tempo '34 D1 Leonidas D21 0:00 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 14 MEI 2023
  Victoria D9 Leonidas D12 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D5 Delfshaven D1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  HUDITO D5 Schiedam D5 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Barendrecht D2-O Tempo '34 D1 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Leonidas D21 Schoonhoven D1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Derby D3 Ommoord D4 0:00 Sportpark Bakestein
ZONDAG 21 MEI 2023
  Schiedam D5 Rotterdam D5 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Delfshaven D1 Victoria D9 0:00 Lloyd Multiplein
  Leonidas D12 Derby D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord D4 Leonidas D21 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Schoonhoven D1 Barendrecht D2-O 0:00 Schoonhoven-Oost
  Tempo '34 D1 HUDITO D5 0:00 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Leonidas D12 Delfshaven D1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D9 Schiedam D5 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D5 Tempo '34 D1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  HUDITO D5 Schoonhoven D1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Barendrecht D2-O Ommoord D4 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Derby D3 Leonidas D21 0:00 Sportpark Bakestein
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Schiedam D5 Leonidas D12 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Leonidas D21 Barendrecht D2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord D4 HUDITO D5 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Schoonhoven D1 Rotterdam D5 0:00 Schoonhoven-Oost
  Tempo '34 D1 Victoria D9 0:00 Zuidelijk Randpark
  Derby D3 Delfshaven D1 0:00 Sportpark Bakestein
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Delfshaven D1 Schiedam D5 0:00 Lloyd Multiplein
  Leonidas D12 Tempo '34 D1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D9 Schoonhoven D1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D5 Ommoord D4 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  HUDITO D5 Leonidas D21 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Barendrecht D2-O Derby D3 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'

Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen
D1 Zaal Klein Zwitserland D6 3-0
D1 Zaal R.H.V. Leonidas D27 6-1
D30-1 Zaal HV Victoria D30-6 1-1
D30-1 Zaal R.H.V. Leonidas D30-2 1-2
DO25-1 Zaal D.H.C. Hudito DO25-7 2-5
DO25-1 Zaal HC Schiedam DO25-3 4-3
DO25-2 Zaal HV Victoria DO25-13 0-6
DO25-2 Zaal Dordrechtse Mixed Hockey Club DO25-3 2-2
HO25-1 Zaal LOHC HO25-5 5-3
HO25-1 Zaal D.H.C. Hudito HO25-1 3-3

 Volg SMHC op Instagram



En heb jij de Schoonhovense MHC app?



Download hier de   iOS app 

Download hier de  Android app