Agenda
18-11 
Dansschool Boxman
20-11 
Gymles
21-11 
BV
25-11 
Dansschool Boxman
29-11 
Techn. Commissie -
2-12 
Dansschool Boxman
9-12 
Dansschool Boxman
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
 
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

17 november | Overig

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Champions Trophy !Oefenwedstrijd 08:30 09:30 thuis-Veld 1  info Nee
Veld 1A

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
MD1 24303 HC Alphen MD6 10:15 10:45 thuis-Veld 1  info Ja
Fluiten: Louise Noomen (MA1) en Donne Roumimper (MA1)
MC1 8876 Hockey Club Rotterdam MC13 10:45 11:15 thuis-Veld 2  info Ja
Fluiten: Pum de Vries (MB1) en Julia Roosendaal (MB3 Zaal)
MA1 21040 M.H.C. Krimpen MA2 12:15 12:45 thuis-Veld 1  info Ja
Fluiten: Anne Reiners (D1) en Bo Steehouwer (D1 Zaal)
MB2 22477 HC Waddinxveen MB2 12:45 13:15 thuis-Veld 2  info Ja
Fluiten: Nynke van Nooten (D1 Zaal) en Lisa van Kaam (D1)
JB1 19549 HC De IJssel JB2 14:15 14:45 thuis-Veld 1  info Ja
Fluiten: Bo Terlouw (MA1) en Nikki van Bemmel (MA1)
MD2 24349 Hockeyclub Barendrecht MD5 45 09:15 10:30 uit -   info Ja
  Schoonhoven afwijkend shirt  
Let op: Uittenue mee!   
JD1 20317 D.H.C. Hudito JD3 55 11:05 12:30 uit -   info Ja
MC2 9713 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC5 50 11:55 13:15 uit -   info Ja
Let op: Uittenue mee!   
MA2 21066 MHV Forcial MA2 75 12:00 13:45 uit -   info Ja
MB1 22405 Hockeyclub Barendrecht MB4 45 12:45 14:00 uit -   info Ja
  Schoonhoven afwijkend shirt  
Let op: Uittenue mee!   

17 november | JJ

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
ME1 (8) 28009 HC Alphen M8E4 09:00 09:30 thuis-Veld 1  info Ja
  Veld 1D  
ME2 (6) 28636 HC De IJssel ME5 09:00 09:30 thuis-Veld 2  info Ja
  Veld 2A  
MF1 30314 Hockey Club Rotterdam CK-MF1 0 09:00 09:30 SCHOONHOVEN info Ja
  Veld 2D  
ME3 (6) 29170 HC Delfshaven ME3 50 08:40 10:00 uit -   info Ja
Let op: Uittenue mee!   
JE1 (6) 25998 Hockey Club Rotterdam JE8 50 09:40 11:00 uit -   info Ja


Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus


Uitslagen
H1 L.S.C. ALECTO H6 4-4
VetA Noordwijk HB 3-3
JB1 R.H.V. Leonidas JB3 0-2
JD1 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JD1 3-2
MA2 Hockeyclub Barendrecht MA6 2-0
MB1 G.H.C. RAPID MB3 10-1
MB2 HCRB MB3 0-4
MC1 HV Victoria MC8 10-0
MC2 L.S.C. ALECTO MC4 2-3