Agenda
18-11 
Dansschool Boxman
20-11 
Gymles
21-11 
BV
25-11 
Dansschool Boxman
29-11 
Techn. Commissie -
2-12 
Dansschool Boxman
9-12 
Dansschool Boxman
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
 
Barrooster
zaterdag 17 november 2018 
08:00 - 09:00  Dineke van Nooten Barhoofd 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sjors Groen Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Noor Koenis Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Inez den Besten Bardienst 
11:00 - 13:30  Roy Monnichman Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Dim Heikoop Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Gilles Smeets Bardienst 
maandag 19 november 2018 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Julia Van der Kaaij Bardienst 
18:00 - 19:00  Bardienst 
dinsdag 20 november 2018 
17:00 - 17:00  Bardienst 
17:00 - 18:00  Bardienst 
woensdag 21 november 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Myrthe Van der Wildt Bardienst 
donderdag 22 november 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 24 november 2018 
08:00 - 09:00  Marja Ruiz Barhoofd 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Suus van Leyenhorst Bardienst 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Silke de Wit Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Linde Oostendorp Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Julia Roosendaal Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Vera Swanenburg Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Donna de Wit Bardienst 
zondag 25 november 2018 
11:00 - 12:00  Roos van Dongen Barhoofd 
12:00 - 13:45  Frederique Sluijs Bardienst 
13:45 - 15:30  Lisa van Kaam Bardienst 
15:30 - 17:00  Anneke van Driel Bardienst 
15:30 - 17:00  Annabelle van Oene Bardienst 
maandag 26 november 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 19:00  Bardienst 
dinsdag 27 november 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
17:00 - 17:00  Bardienst 
woensdag 28 november 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 19:00  Bardienst 
donderdag 29 november 2018 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Mila van der Horst Bardienst 
zaterdag 1 december 2018 
08:00 - 09:00  Marja Ruiz Barhoofd 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Marijn Boringa Bardienst 
09:00 - 11:30  Bardienst 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Torben Ophoff Bardienst 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Eskil Ophoff Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
maandag 3 december 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 19:00  Bardienst 
dinsdag 4 december 2018 
17:00 - 17:00  Bardienst 
17:00 - 18:00  Bardienst 
woensdag 5 december 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 19:00  Bardienst 
donderdag 6 december 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
maandag 10 december 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 19:00  Bardienst 
dinsdag 11 december 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
17:00 - 17:00  Bardienst 
woensdag 12 december 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
18:00 - 19:00  Bardienst 
donderdag 13 december 2018 
17:00 - 18:00  Bardienst 
Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus


Uitslagen
H1 L.S.C. ALECTO H6 4-4
VetA Noordwijk HB 3-3
JB1 R.H.V. Leonidas JB3 0-2
JD1 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JD1 3-2
MA2 Hockeyclub Barendrecht MA6 2-0
MB1 G.H.C. RAPID MB3 10-1
MB2 HCRB MB3 0-4
MC1 HV Victoria MC8 10-0
MC2 L.S.C. ALECTO MC4 2-3