Agenda
21-6 
Gymles Schoonhovens
22-6 
Bestuursvergadering
23-6 
Gymles Schoonhovens
24-6 
Gymlesles Schoonhove
7-7 
Overleg met buurt
9-7 
ALV onder voorbehoud
14-7 
TC vergadering
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 26 juni 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:45 Thuis JC1 HC De IJssel JC2
14:00 Uit MB1 HC Feijenoord MB1
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Joep van Poppel Email

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda D2 6 16 5 1 0 24 3 0
2 Spijkenisse D2 5 15 5 0 0 35 1 0
3 Groen-Geel D11 6 15 5 0 1 19 8 0
4 Schoonhoven D1 5 10 3 1 1 14 12 0
5 Schiedam D8 5 9 3 0 2 19 8 0
6 Barendrecht D2 5 8 2 2 1 15 12 0
7 Leonidas D19 5 5 1 2 2 11 12 0
8 Rotterdam D5 4 1 0 1 3 2 13 0
9 Leiden D9 6 1 0 1 5 2 26 0
10 Victoria D10 4 0 0 0 4 2 15 0
11 Leonidas D18 5 0 0 0 5 3 36 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht D2-OGouda D2-OGroen-Geel D11Leiden D9Rotterdam D5Spijkenisse D2-OVictoria D10Leonidas D18Leonidas D19Schoonhoven D1Schiedam D8
Barendrecht D2-O   1-1 0-5
Gouda D2-O   3-0 4-0 6-0
Groen-Geel D11   4-2 4-1 7-2
Leiden D9 1-6 0-3   0-3
Rotterdam D5 0-3   0-6
Spijkenisse D2-O 7-0   13-0 4-1
Victoria D10 0-1   0-5
Leonidas D18 0-7   3-6 0-4
Leonidas D19 3-3 0-0   1-2
Schoonhoven D1 2-2 5-2  
Schiedam D8 3-4 6-0  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Schoonhoven D1 Victoria D10 5-2 Definitief
.. Groen-Geel D11 Rotterdam D5 4-2 Definitief
.. Gouda D2-O Leonidas D18 6-0 Definitief
.. Leonidas D19 Barendrecht D2-O 3-3 Definitief
.. Schiedam D8 Leiden D9 6-0 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Leiden D9 Schoonhoven D1 0-3 Definitief
.. Spijkenisse D2-O Schiedam D8 4-1 Definitief
.. Leonidas D18 Leonidas D19 3-6 Definitief
.. Rotterdam D5 Gouda D2-O 0-3 Definitief
.. Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Spijkenisse D2-O Leiden D9 7-0 Definitief
.. Schiedam D8 Barendrecht D2-O 3-4 Definitief
.. Leonidas D19 Rotterdam D5 0-0 Definitief
.. Gouda D2-O Victoria D10 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D11 Schoonhoven D1 7-2 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Barendrecht D2-O Spijkenisse D2-O 0-5 Definitief
.. Leiden D9 Groen-Geel D11 0-3 Definitief
.. Schoonhoven D1 Gouda D2-O 2-2 Definitief
.. Leonidas D18 Schiedam D8 0-4 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Barendrecht D2-O Leiden D9 1-1 Definitief
.. Gouda D2-O Groen-Geel D11 3-0 Definitief
.. Leonidas D19 Schoonhoven D1 1-2 Definitief
.. Spijkenisse D2-O Leonidas D18 13-0 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Victoria D10 Schiedam D8 0-5 Definitief
.. Leiden D9 Gouda D2-O 1-6 Definitief
.. Leonidas D18 Barendrecht D2-O 0-7 Definitief
.. Rotterdam D5 Spijkenisse D2-O 0-6 Definitief
.. Groen-Geel D11 Leonidas D19 4-1 Definitief


Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen
JA1 HC Feijenoord JA1 2-1
JC1 M.H.C. Krimpen JC1 4-1
JD1 HCRB JD2 1-4
MA1 HC Capelle MA1 2-6
MA2 Hockey Club Rotterdam MA7 3-0
MB1 HC Delfshaven MB1 1-4
MB2 M.H.C. Krimpen MB3 4-1

 Volg SMHC op Instagram