Agenda
24-10 
MC2: Strafcornertrai
26-10 
Gymles Schoonhovens
29-10 
Keeperstraining
29-10 
TC Vergadering
1-11 
Keepersclinic
2-11 
Gymles Schoonhovens
2-11 
KNHB Basisopleiding
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Joep van Poppel Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 nov 2961 R.H.V. Leonidas D18
thuis
22 nov 3003 Hockey Club Rotterdam D5
50
uit route
7 mrt 3064 HV Victoria D10
40
uit route
14 mrt 3196 LOHC D9
thuis
21 mrt 3209 Groen-Geel D11
thuis
28 mrt 3327 Goudse MHC D2
30
uit route
11 apr 3370 R.H.V. Leonidas D19
thuis
25 apr 3528 HC Schiedam D8
thuis
16 mei 3645 HV Spijkenisse D2
55
uit route
30 mei 3688 Hockeyclub Barendrecht D2
thuis
6 jun 3752 R.H.V. Leonidas D18
40
uit route
13 jun 3849 Hockey Club Rotterdam D5
thuis
7 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda D2 6 16 5 1 0 24 3 0
2 Spijkenisse D2 5 15 5 0 0 35 1 0
3 Groen-Geel D11 6 15 5 0 1 19 8 0
4 Schoonhoven D1 5 10 3 1 1 14 12 0
5 Schiedam D8 5 9 3 0 2 19 8 0
6 Barendrecht D2 5 8 2 2 1 15 12 0
7 Leonidas D19 5 5 1 2 2 11 12 0
8 Rotterdam D5 4 1 0 1 3 2 13 0
9 Leiden D9 6 1 0 1 5 2 26 0
10 Victoria D10 4 0 0 0 4 2 15 0
11 Leonidas D18 5 0 0 0 5 3 36 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht D2-OGouda D2-OGroen-Geel D11Leiden D9Rotterdam D5Spijkenisse D2-OVictoria D10Leonidas D18Leonidas D19Schoonhoven D1Schiedam D8
Barendrecht D2-O   1-1 0-5
Gouda D2-O   3-0 4-0 6-0
Groen-Geel D11   4-2 4-1 7-2
Leiden D9 1-6 0-3   0-3
Rotterdam D5 0-3   0-6
Spijkenisse D2-O 7-0   13-0 4-1
Victoria D10 0-1   0-5
Leonidas D18 0-7   3-6 0-4
Leonidas D19 3-3 0-0   1-2
Schoonhoven D1 2-2 5-2  
Schiedam D8 3-4 6-0  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Schoonhoven D1 Victoria D10 5-2 Definitief
.. Groen-Geel D11 Rotterdam D5 4-2 Definitief
.. Gouda D2-O Leonidas D18 6-0 Definitief
.. Leonidas D19 Barendrecht D2-O 3-3 Definitief
.. Schiedam D8 Leiden D9 6-0 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Leiden D9 Schoonhoven D1 0-3 Definitief
.. Spijkenisse D2-O Schiedam D8 4-1 Definitief
.. Leonidas D18 Leonidas D19 3-6 Definitief
.. Rotterdam D5 Gouda D2-O 0-3 Definitief
.. Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Spijkenisse D2-O Leiden D9 7-0 Definitief
.. Schiedam D8 Barendrecht D2-O 3-4 Definitief
.. Leonidas D19 Rotterdam D5 0-0 Definitief
.. Gouda D2-O Victoria D10 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D11 Schoonhoven D1 7-2 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Barendrecht D2-O Spijkenisse D2-O 0-5 Definitief
.. Leiden D9 Groen-Geel D11 0-3 Definitief
.. Schoonhoven D1 Gouda D2-O 2-2 Definitief
.. Leonidas D18 Schiedam D8 0-4 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Barendrecht D2-O Leiden D9 1-1 Definitief
.. Gouda D2-O Groen-Geel D11 3-0 Definitief
.. Leonidas D19 Schoonhoven D1 1-2 Definitief
.. Spijkenisse D2-O Leonidas D18 13-0 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Victoria D10 Schiedam D8 0-5 Definitief
.. Leiden D9 Gouda D2-O 1-6 Definitief
.. Leonidas D18 Barendrecht D2-O 0-7 Definitief
.. Rotterdam D5 Spijkenisse D2-O 0-6 Definitief
.. Groen-Geel D11 Leonidas D19 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Gouda D2-O Spijkenisse D2-O Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D11 Barendrecht D2-O 9:25 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D19 Schiedam D8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 Leonidas D18 Schoonhoven-Oost
  Victoria D10 Rotterdam D5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Barendrecht D2-O Gouda D2-O 10:30 Sportpark 'De Doorbraak'
  Leiden D9 Victoria D10 Sportpark de Krogt
  Leonidas D18 Groen-Geel D11 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D5 Schoonhoven D1 Sportpark Hazelaarweg
  Spijkenisse D2-O Leonidas D19 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 7 MAART 2021
  Barendrecht D2-O Leonidas D19 10:30 Sportpark 'De Doorbraak'
  Leiden D9 Schiedam D8 Sportpark de Krogt
  Leonidas D18 Gouda D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D5 Groen-Geel D11 Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D10 Schoonhoven D1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 14 MAART 2021
  Gouda D2-O Rotterdam D5 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D11 Victoria D10 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D19 Leonidas D18 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D8 Spijkenisse D2-O Sportpark HC Schiedam
  Schoonhoven D1 Leiden D9 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 21 MAART 2021
  Barendrecht D2-O Schiedam D8 10:30 Sportpark 'De Doorbraak'
  Leiden D9 Spijkenisse D2-O Sportpark de Krogt
  Rotterdam D5 Leonidas D19 Sportpark Hazelaarweg
  Schoonhoven D1 Groen-Geel D11 Schoonhoven-Oost
  Victoria D10 Gouda D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 28 MAART 2021
  Gouda D2-O Schoonhoven D1 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D11 Leiden D9 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D19 Victoria D10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D8 Leonidas D18 Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse D2-O Barendrecht D2-O Sportpark Groenewoud
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Groen-Geel D11 Gouda D2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden D9 Barendrecht D2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas D18 Spijkenisse D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D5 Schiedam D8 Sportpark Hazelaarweg
  Schoonhoven D1 Leonidas D19 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Barendrecht D2-O Leonidas D18 10:30 Sportpark 'De Doorbraak'
  Gouda D2-O Leiden D9 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leonidas D19 Groen-Geel D11 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D8 Victoria D10 Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse D2-O Rotterdam D5 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Gouda D2-O Leonidas D19 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leiden D9 Leonidas D18 Sportpark de Krogt
  Rotterdam D5 Barendrecht D2-O Sportpark Hazelaarweg
  Schoonhoven D1 Schiedam D8 Schoonhoven-Oost
  Victoria D10 Spijkenisse D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 16 MEI 2021
  Barendrecht D2-O Victoria D10 10:30 Sportpark 'De Doorbraak'
  Leonidas D18 Rotterdam D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D19 Leiden D9 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D8 Groen-Geel D11 Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse D2-O Schoonhoven D1 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 30 MEI 2021
  Gouda D2-O Schiedam D8 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D11 Spijkenisse D2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden D9 Rotterdam D5 Sportpark de Krogt
  Schoonhoven D1 Barendrecht D2-O Schoonhoven-Oost
  Victoria D10 Leonidas D18 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Barendrecht D2-O Groen-Geel D11 10:30 Sportpark 'De Doorbraak'
  Leonidas D18 Schoonhoven D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D5 Victoria D10 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D8 Leonidas D19 Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse D2-O Gouda D2-O Sportpark Groenewoud
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Gouda D2-O Barendrecht D2-O Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D11 Leonidas D18 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D19 Spijkenisse D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 Rotterdam D5 Schoonhoven-Oost
  Victoria D10 Leiden D9 Sportpark Kralingseweg (Victoria)

Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen
DJ1 Hockeyclub Barendrecht DJ2 2-3
H1 D.H.C. Hudito H6 5-4
VetA Hockey Club Rotterdam H35E 1-3
D1 R.H.V. Leonidas D19 2-1
Download de app in de Apple store of Google Play store