Agenda
30-5 
Schoonhovens College
4-6 
SMHC Pinkster-toerno
4-6 
SMHC Pinkstertoernoo
9-6 
Waardse Sportspelen
10-6 
Waardse Sportspelen
13-6 
Schoonhovens College
20-6 
Schoonhovens College
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit MF1MIX HC De Hoeksche Waard MF2
09:30 Thuis M8E1 H.C. Derby M8E3
15:35 Uit MD1 OMHC MD2
Trainingsschema
Dit schema loopt van 20-2-2022 t/m 30-6-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD1 Noa Terlouw
Florien van der Wildt
V1 - AB
18:30 - 19:30 MB1 Eva Prince V2 - AB
18:30 - 19:30 MB2 Claire van Raaij
Judith Voorsluijs
V2 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Noa Terlouw V1 - AB
19:30 - 20:30 MA1 Bo Steehouwer V2 - AB
19:30 - 20:30 MA2 Frederique van Nooten V2 - CD
20:30 - 21:30 Dames recreanten Frederique van Nooten V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 E-/F-carroussel di. Evi Peltenburg
Florijn van Harten
Frederike van der Mark
Lieze Wolf
Lotte Struijs
Noa Terlouw
Renée Verdel
Rosemarijn Prince
Stijn Sloof
Philip Smeets
Berend van den Bosch
Lotte Patijn
Noa Versteeg
Olivier Finkensieper
V2
17:00 - 18:00 J8E1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 JF1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 M6E1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 M8E1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 M8E2 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 MF1MIX Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V1 - CD KEEPERSTRAINING JJ 6 en 8 tal + D teams
18:00 - 19:00 J8E1 Jelle Tuininga
Anne Reiners
Elke van den Berg
Anne Reiners
Elke van den Berg
V1 - CD Keeperstraing JJ E-6/8 tal + D team
18:00 - 19:00 JD1 Jonas van den Bosch
Philip Smeets
V2 - AB
18:00 - 19:00 JD1 Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
V1 Keeperstraining D teams
18:00 - 19:00 M6E1 Anne Reiners
Elke van den Berg
Anne Reiners
Elke van den Berg
V1 - CD Keeperstraing JJ E-6/8 tal + D team
18:00 - 19:00 M8E1 Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
V1 - CD Keeperstraing JJ E-6/8 tal + D team
18:00 - 19:00 M8E2 Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
V1 - CD Keeperstraing JJ E-6/8 tal + D team
18:00 - 19:00 MC2 Sanne van Nooten
Esmée Gevaerts
V2 - CD
18:00 - 19:00 MD1 Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
V1 Keeperstraining D teams
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep V1 - CD KEEPERSTRAINING C-, B Teams
19:00 - 20:00 JB1 Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
V1 Keeperstraining C-B teams
19:00 - 20:00 JB1 Geert van den Berg
Gilles Smeets
V2 - AB
19:00 - 20:00 MB1 V1 Keeperstraining C/ B teams
19:00 - 20:00 MB2 V1 Keeperstraining C/ B teams
19:00 - 20:00 MC1 Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
V1 Keeperstraining C/ B teams
19:00 - 20:00 MC2 V1 Keeperstraining C/ B teams
20:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep V1 - CD KEEPERSTRAINING A teams + Senioren
20:00 - 21:00 HJ1 Drees-Peter van den Bosch V2
20:00 - 21:00 MA1 Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
Anne Reiners
Elke van den Berg
Jelle Tuininga
V1 Keeperstraining - A teams
20:00 - 21:00 MA2 V1 Keeperstraining - A teams
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Funkey hockey Vera Swanenburg V1 - AB
18:30 - 19:30 MB2 Claire van Raaij
Judith Voorsluijs
V2 - CD
19:30 - 20:30 MA2 Lorrain Groote Woortmann
Noortje van de Wiel
Rianne Heesen
V2 - CD
20:30 - 22:00 D1 Joep van Poppel V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 E-carroussel do. Berend van den Bosch
Evi Peltenburg
Floortje Pinkse
Frederike van der Mark
Lotte Struijs
Myrthe van der Wildt
Noa Terlouw
Rosa Van Mazijk
Rosemarijn Prince
V2
17:00 - 18:00 J8E1 Noa Terlouw V2
17:00 - 18:00 M6E1 Noa Terlouw V2
17:00 - 18:00 M8E1 Noa Terlouw V2
17:00 - 18:00 M8E2 Noa Terlouw V2
18:00 - 19:00 JD1 Jonas van den Bosch
Philip Smeets
V2 - AB
18:00 - 19:00 MC2 Esmée Gevaerts
Sanne van Nooten
V2 - CD
18:00 - 19:00 MD1 Noa Terlouw
Florien van der Wildt
V1 - AB
19:00 - 20:00 JB1 Geert van den Berg
Gilles Smeets
V2 - CD
19:00 - 20:00 MB1 Eva Prince V2 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Noa Terlouw V1 - AB
20:00 - 21:00 MA1 Marc Groote Woortmann V2 - AB
21:00 - 22:30 Trimmers Marc Groote Woortmann V2
21:00 - 22:30 VetA V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 20:30 D1 Ashley Ruiz V2
19:30 - 20:30 DJ1 Ashley Ruiz
Lars Wijgers
V2
20:30 - 22:30 H1 Bas van Nooten V2
20:30 - 22:30 HJ1 Bas van Nooten V2
Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen
D1 R.H.V. Leonidas D11 1-1
H1 D.H.C. Hudito H9 3-3
HJ1 VMHC Pollux HJ1 0-0
VetA35+ HC Ypenburg H35B 1-0
JB1 Hockeyclub Barendrecht JB2 0-3
JD1 R.H.V. Leonidas JD3 8-0

 Volg SMHC op Instagram



En heb jij de Schoonhovense MHC app?



Download hier de   iOS app 

Download hier de  Android app