Agenda
23-9 
Gymles
27-9 
Schoonhovens College
29-9 
Gymles
30-9 
Gymles
4-10 
Schoonhovens College
6-10 
Bestuursvergadering
10-10 
Club van 100 Seizoen
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Trainingsschema
Dit schema loopt van 30-8-2021 t/m 30-6-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD1 Noa Terlouw V1 - AB
18:30 - 19:30 MB1 Eva Prince TRAIN V2 - AB
18:30 - 19:30 MB2 Claire van Raaij
Judith Voorsluijs
V2 - CD
19:00 - 20:00 MC1 Noa Terlouw V1 - AB
19:30 - 20:30 MA1 Bo Steehouwer V2 - AB
19:30 - 20:30 MA2 Frederique van Nooten V2 - CD
20:30 - 21:30 Dames recreanten Frederique van Nooten V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 E-/F-carroussel di. Donna de Wit
Evi Peltenburg
Florijn van Harten
Frederike van der Mark
Lieze Wolf
Lotte Struijs
Noa Terlouw
Renée Verdel
Rosemarijn Prince
Stijn Sloof
V2
17:00 - 18:00 J6E1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 JF1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 M6E1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 M6E2 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 M8E1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 MJF Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
18:00 - 19:00 JD1 Jonas van den Bosch
Philip Smeets
V2 - AB
18:00 - 19:00 MC2 Sanne van Nooten V2 - CD
19:00 - 20:00 JB1 Geert van den Berg
Gilles Smeets
V2 - AB
20:00 - 21:00 HJ1 Drees-Peter van den Bosch V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Funkey hockey Vera Swanenburg V1 - AB
18:30 - 19:30 MB2 Claire van Raaij
Judith Voorsluijs
V2 - CD
19:30 - 20:30 MA2 Lorrain Groote Woortmann
Noortje van de Wiel
Rianne Heesen
V2 - CD
20:30 - 22:00 D1 Joep van Poppel V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 E-carroussel do. Evi Peltenburg
Floortje Pinkse
Frederike van der Mark
Lotte Struijs
Myrthe van der Wildt
Rosa Van Mazijk
Berend van den Bosch
Noa Terlouw
Rosemarijn Prince
V2 nog twee vacatures
17:00 - 18:00 J6E1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 M6E1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 M6E2 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
17:00 - 18:00 M8E1 Noa Terlouw V2 Onderdeel van de carroussel-training
18:00 - 19:00 JD1 Jonas van den Bosch
Philip Smeets
V2 - AB
18:00 - 19:00 MC2 Esmée Gevaerts
Sanne van Nooten
V2 - CD
18:00 - 19:00 MD1 Noa Terlouw V1 - AB
19:00 - 20:00 JB1 Geert van den Berg
Gilles Smeets
V2 - CD
19:00 - 20:00 MB1 Eva Prince TRAIN V2 - AB
19:00 - 20:00 MC1 Noa Terlouw V1 - AB
20:00 - 21:00 MA1 Marc Groote Woortmann V2 - AB
21:00 - 22:30 Trimmers Marc Groote Woortmann V2
21:00 - 22:30 VetA V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 20:30 D1 Ashley Ruiz V2
19:30 - 20:30 DJ1 Ashley Ruiz
Lars Wijgers
V2
20:30 - 22:30 H1 Bas van Nooten V2
20:30 - 22:30 HJ1 Bas van Nooten V2
Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen
D1 LOHC D9 2-0
DJ1 Hockeyclub Barendrecht DJ2 1-7
H1 R.H.V. Leonidas H21 3-5
HJ1 HV Victoria HJ6 2-4
VetA35+ L.S.C. ALECTO H35C 0-0
JB1 M.H.C. Krimpen JB1 5-2
JD1 HC Capelle JD1 10-0

 Volg SMHC op Instagram


En heb jij de Schoonhovense MHC app?



Download hier de   iOS app 

Download hier de  Android app