Agenda
5-10 
Workshop voor scheid
Hele agenda
Handige links
Inloggen
Clubhuis
Schoonhovense MHC
Prunuslaan 3
2871 RR Schoonhoven

0182-385255


hockey.nl
Trainingsschema
Dit schema loopt van 22-8-2022 t/m 4-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MO12-1 Evi Peltenburg
Lotte Struijs
Noa Versteeg
V2 - AB
18:00 - 19:00 MO12-2 Lieze Wolf
Renée Verdel
Rosemarijn Prince
V2 - CD
19:00 - 20:00 MO14-1 Vera Swanenburg V1 - AB
20:00 - 21:00 MO18-1 Manouk Schakel
Tieneke Anna van den Berg
V2 - AB
20:00 - 21:00 MO18-2 V2 - CD
20:30 - 21:30 Dames recreanten Vera Swanenburg V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 JO10-1 Jonas van den Bosch V2 Onderdeel van Carrouseltraining
17:00 - 18:00 JO8-1 Jonas van den Bosch V2 Onderdeel van Carrouseltraining
17:00 - 18:00 JO9-1 Jonas van den Bosch V2 Onderdeel van Carrouseltraining
17:00 - 18:00 MO10-1 Jonas van den Bosch V2 Onderdeel van Carrouseltraining
17:00 - 18:00 MO9-1 Jonas van den Bosch V2 Onderdeel van Carrouseltraining
18:00 - 19:00 JO14-1 Jonas van den Bosch
Philip Smeets
V2 - AB
18:30 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep V1 - AB Keeperstraining Junioren Olv Elke, Anne & Myrthe
19:00 - 20:00 MO14-2 Stijn Sloof
Lars Pouw
V2 - AB
19:00 - 20:00 MO16-2 V2 - CD
19:30 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep V1 - AB Keeperstraining Senioren Olv Elke, Anne & Myrthe
20:00 - 21:00 JO16-1 Drees-Peter van den Bosch V2 - AB
20:00 - 21:00 MO16-1 Dagmar Monnichmann
Jonas van den Bosch
V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - CD Keeperstraining JJ - Jelle Tuininga
17:00 - 18:00 Coolkids Annelotte Blonk
Florien van der Wildt
V2 - A
17:00 - 18:00 Funkey hockey Carlijn Vos
Madelief Harkema
V2 - B
17:00 - 18:00 JO10-1 Jelle Tuininga V2 - CD Let op! Keeperstraining - aanmelden indien keeper a.s. weekend
17:00 - 18:00 JO9-1 Jelle Tuininga V2 - CD Let op! Keeperstraining - aanmelden indien keeper a.s. weekend
17:00 - 18:00 MO10-1 Jelle Tuininga V2 - CD Let op! Keeperstraining - aanmelden indien keeper a.s. weekend
17:00 - 18:00 MO12-1 Jelle Tuininga V2 - CD Let op! Keeperstraining - aanmelden indien keeper a.s. weekend
17:00 - 18:00 MO12-2 Jelle Tuininga V2 - CD Let op! Keeperstraining - aanmelden indien keeper a.s. weekend
17:00 - 18:00 MO9-1 Jelle Tuininga V2 - CD Let op! Keeperstraining - aanmelden indien keeper a.s. weekend
18:00 - 19:00 MO12-1 Evi Peltenburg
Lotte Struijs
Noa Versteeg
V2 - AB
18:00 - 19:00 MO12-2 Renée Verdel
Rosemarijn Prince
V2 - CD
19:00 - 20:00 MO18-1 Lorrain Groote Woortmann V2 - AB
20:00 - 21:00 DO25-1 V2
20:00 - 21:00 DO25-2 V2
20:30 - 21:30 D1 Bas van Nooten
Lars Wijgers
Marc Groote Woortmann
V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JO10-1 Berend van den Bosch
Philip Smeets
V2 - CD
17:00 - 18:00 JO9-1 Jonas van den Bosch V2 - B
17:00 - 18:00 MO10-1 Eva Prince V1 - AB
17:00 - 18:00 MO9-1 Frederike van der Mark
Lotte Patijn
Rosemarijn Prince
V2 - A
18:00 - 19:00 JO14-1 Jonas van den Bosch
Philip Smeets
V2 - CD
18:00 - 19:00 MO16-2 Eva Prince V1 - AB
19:00 - 20:00 MO14-1 Mark Scholte V2 - CD
19:00 - 20:00 MO14-2 Stijn Sloof
Lars Pouw
V2 - AB
19:00 - 20:00 MO16-1 V1 - AB
20:00 - 21:00 JO16-1 Casper Mol V2 - AB
20:00 - 21:00 MO18-2 Eva Prince V1 - AB
21:00 - 22:30 H30-1 Marc Groote Woortmann V2
21:00 - 22:30 Trimmers Marc Groote Woortmann V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:00 D1 V1 - AB
19:00 - 20:00 DO25-1 Bian Haan V2 - CD
19:00 - 20:00 DO25-2 Max Odding V2 - AB
20:30 - 22:00 H1 Bas van Nooten V2
Hoofdsponsor
Volvo Clubbonus
Uitslagen

 Volg SMHC op Instagram



En heb jij de Schoonhovense MHC app?



Download hier de   iOS app 

Download hier de  Android app